[ CNR EXPO ] | CNR 9. MERSİN YAPI, YAPI, İNŞAAT VE TEDARİKÇİLERİ FUARI <!--Meryapı- 9. Yapı, İnşaat ve Tedarikçileri Fuarı-->
  • CNR 9.Mersin Yapı, Yapı, İnşaat ve Tedarikçileri Fuarı
  • 11-14 Ocak 2024
Kalan Süre

Mersin inşaat sektörünün göz bebeği oldu


İnşaat sektörü, gerek ekonomisi gerekse sosyal yaşam kalitesiyle her geçen gün cazibesi artan Mersin’de, kendisini destekleyen çok sayıda sektörle beraber büyüyor. 

 
Kaliteli, sağlıklı ve yaşanabilir konutlar için talep artarken, sitelerde geniş yaşam çevresi ve üst düzey teknoloji kullanan, nitelikli konutlar tercih ediliyor. Modern, güvenli ve sağlıklı konutlara artan ilginin yanı sıra, eski konutlarda tadilat, boyama, dekorasyon ve peyzaj gibi çeşitli hizmetler için yeni iş potansiyeli yaratılıyor. 
 
Mersin'de 9. kez düzenlenecek olan MERYAPI Fuarı, yurtdışından gelecek ziyaretçilerin de ilgi odağı. Önceki yıllarda, Suriye, Irak ve Libya'dan gelen müteahhit ve inşaat malzemeleri alıcılarının katıldığı fuarda, Libya Bingazi ve Trablus Ticaret ve Sanayi Odası ile Musul Ticaret ve Sanayi Odası'ndan gelen heyetler, birçok Türk firmasıyla anlaşma imzaladı.
 
Bu yıl da, katılımcı firmalar binlerce profesyonel ziyaretçiyle bire bir iletişim kurarak ürünlerini ve daha da önemlisi markalarını tanıtma fırsatı bulacak.