• 9. Yapı, İnşaat ve Tedarikçileri Fuarı
  • 9-12 Kasım 2022
Kalan Süre

İletişim

ISTANBUL HEADQUARTER
CNR HOLDİNG A.Ş.
Cnr Expo Center Yeşilköy-Bakırköy/Istanbul
Phone: +90 212 465 74 74
ANKARA OFFICE
Uğur Mumcu Cad. No: 78/3 Gop-Çankaya/ANKARA
Phone: +90 312 446 08 22
MERSIN OFFICE
CNREXPO Mersin Yenişehir Fuar Merkezi
Phone: +90 324 341 71 11

Yurt İçi Satış Departmanı

Alkan Usta

Genel Müdür
alkan.usta@cnr.net

Hatice Polat

Fuarlar Grup Müdürü
hatice.polat@cnr.net

Tuğçe Pakkan

Show Manager
tugce.pakkan@cnr.net

Hakan Günar

Satış Temsilcisi
hakan.gunar@cnr.net

Pazarlama Departmanı

Hakan Gider

Pazarlama Grup Koordinatörü
hakan.gider@cnr.net

Ebru Ekmekçi

Pazarlama Müdürü
ebru.ekmekci@cnr.net

Yurt Dışı Satış Departmanı

Bangladeş, Endonezya, Hindistan, Japonya, Kore, Malezya, Nepal, Pakistan, Singapur, Tayland, Tayvan, Vietnam

Yurt Dışı Satış
cnrexpo.istanbul@cnr.net
ABD, Hollanda, İran, Kanada, Meksika

Farah Taghipour

Yurt Dışı Satış
farah.taghipour@cnr.net
Almanya, Avustralya, Avusturya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Güney Afrika, İngiltere, İspanya, İsviçre, İtalya, Kenya, Macaristan, Peru, Polonya, Sırbistan, Slovakya, Yeni Zelanda, Yunanistan

Tolga Yeniçeri

Yurt Dışı Satış
tolga.yeniceri@cnr.net

Duygu Albayrak

Yurt Dışı Satış
duygu.albayrak@cnr.net
Arnavutluk, Azerbaycan, Bosna Hersek, Gürcistan, Hırvatistan, Karadağ, Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, Makedonya, Özbekistan, Romanya, Rusya, Tacikistan, Türkmenistan

Natalya.Jurevleva

Yurt Dışı Satış
natalya.jurevleva@cnr.net
Afganistan, Arjantin, BAE, Bahreyn, Etiyopya, Filistin, Gana, İsrail, Kamerun, Katar, Küba, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Nijerya, Senegal, Şili, Suriye, Suudi Arabistan, Umman, Ürdün

Emine Kazan

Yurt Dışı Satış
emine.kazan@cnr.net
Yurt Dışı Satış Ekibi

Elif Tuğba Avşar

Yurt Dışı Satış Genel Müdürü
elif.avsar@cnr.net

İletişim Formu

  • Adınız Soyadınız:
  • E-Posta Adresiniz:
  • Telefon:
  • Mesajınız:
  • Güvenlik Kodu: